// вие четете...

Професионални

Как да организираме стажове

Корица на наръчникаИзлезе от печат (с известно закъснение) книга, към която имах удоволствието да допринеса значително. „Как да организираме стажове: Наръчник за стажанти, академични наставници и ментори“. Книгата е базирана на Методология за разработване, планиране и провеждане на стажантска програма, която разработихме с останалите членове на екипа в рамките на проект на Факултета по математика и информатика и Философския факултет на СУ, финансиран от Европейския социален фонд. Основната част от проекта беше 65 студенти да карат платен стаж в компании, но такива проекти в България са десетки и може би стотици годишно, а ние искахме да произведем и нещо, което да помага на други кариерни центрове, университети и работодатели. И това нещо е тази книжка. Може да си я свалите от сайта на Фондация на бизнеса за образованието, издател на книгата. Хартиени копия може да вземете от Кариерния център на ФМИ (бройките са ограничени).

Михайлов, Н., Д. Добрев, М. Хаджиева, Д. Биров. Как да организираме стажове: Наръчник за стажанти, академични наставници и ментори, базиран на Методология за разработване, планиране и провеждане на стажантска програма. София, Фондация на бизнеса за образованието, 2010.

Коментари

2 comments for “Как да организираме стажове”

  1. Демо игровых слотов позволяют насладиться азартом и развлечениями казино, не тратя при этом своих финансовых средств. Это отличные метод попробовать себя, изучить игры и разработать стратегии без расхода средств.
    Благодаря широкому выбору демо-слотов, каждый игрок найдет что-то по своему вкусу. От классических трехбарабанных слотов до современных видеослотов с захватывающей графикой и увлекательными бонусными раундами.
    Играть в эмуляторы игровых автоматов онлайн просто и легко. Вам не нужно регистрироваться и пополнять баланс – просто подберите подходящий игровой автомат и начните играть. Это отличная возможность попробовать разные стратегии ставок, изучить выигрышные комбинации и просто насладиться процессом игры.
    Демо-режим также позволяет вам сделать оценку отдачи игрового автомата и понять, подходит он вам или нет. Вы можете играть сколько угодно долго, не боясь за свои деньги.

    Коментар от: Lacky Mut | януари 11, 2024, 7:26
  2. Отличная статья, благодарю!

    В качестве благодарности хочу поделиться информацией: деревянные наличники на окна и двери в Питере для для загородных домов являются отличным выбором среди владельцев домов.
    Оконные наличники из дерева для коттеджей – это отличный выбор, сочетающий в себе эстетику, прочность и экологическую чистоту. Если вы хотите придать своему коттеджу превосходный вшений вид, обратите внимание на наличники из массива дерева.
    В СПб работает много организаций, которые занимаются изготовлением и монтажем деревянных наличников. Одна из них – компания КубЭра. Предлагает большой ассортимент моделей, цветов и отделок.

    Коментар от: KubovWoodSon | януари 19, 2024, 2:45

Коментирайте